تبلیغات
پایگاه خبری ایران پرس - بهترین عكسهای هفته دوم مجله عكس wsj به انتخاب ایران پرس
پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 27 فروردین 1391

مترجم: امیر علی‌زاده

DEAR LEADERS
رهبران محبوب: مراسم پرده برداری از ادای احترام مجسمه رهبران كره شمالی کیم ایل سونگ، سمت چپ، و کیم جونگ ایل سمت راست روز جمعه در پیونگ یانگ، کره شمالی برگزار شد. (وینسنت یو / آسوشیتد پرس)

RAIN AT THE TRACK
صدای بارش باران: بی اعتنایی دوشیزگان هنگان بارش باران در روز ملی مسابقه نژاد ملی اسب در اینتری انگلستان

GAS MASK
گاز: روز پنج شنبه یک پسر مسلمان شیعه در پیاده رو با پوشیدن یک ماسک ضد گاز در درگیری با پلیس ضد شورش در Belad-Qadeem، بحرین، در كنار پیاده رو نشسته است.

 BOX OF BALLOTS
صندوق آراء: در سئول پس از انتخابات پارلمانی چهارشنبه مأمورین انتخابات در حال شمارش آرا هستند. حزب حاکم محافظه کار «سائنرویی» كره جنوبی دارای  اکثریت آرا است. (Jae-Won/Reuters)

 

MISSION CONTROL
کنترل ماموریت: تکنسین‌ها مشغول به کار در اتاق کنترل ماهواره ای در مرکز فضایی در حومه پیونگ یانگ، کره شمالی، چهارشنبه. کره شمالی گفت:در حال آماده سازی یک موشک دوربرد است، انتظار می‌رود اواخر این هفته پرتاب شود. (پدرو اوگارته / خبرگزاری تصاویر France-Presse/Getty)

 


URGENT CARE
مراقبت فوری: روز چهارشنبه پس از زلزله 8.6 ریشتری و پسلرزه قوی، بیماران یک بیمارستان در استان آچه اندونزی،تخلیه شده است. این زلزله در تایلند، مالزی و هند احساس شد. (خبرگزاری تصاویر France-Presse/Getty)

 

SPRING CLEANING
تمیز کردن بهار: تمیز كردن سقف تئاتر گردشگاه سنگاپور (Maye-E/Associated )

مترجم: امیر علی‌زاده
طبقه بندی: عكس، 
برچسب ها: بهترین عكس های مجله عكس، wsj،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما