تبلیغات
پایگاه خبری ایران پرس - بهشت همجنسگرایان
پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 18 اردیبهشت 1391

 

به گزارش ایران پرس به نقل از ایسنا، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریكا، سرزمین‌های اشغالی را بهشت هم‌جنس‌گرایان بر روی زمین توصیف كرد.
ایسنا : مایكل اورن، سفیر رژیم صهیونیستی در آمریكا در كنفرانس سالانه هم‌جنس‌گرایان كه در آمریكا برگزار می‌شود، عنوان داشت: اسرائیل بهشت هم‌جنس‌گرایان در زمین است و هم‌جنس‌گرایان در اسرائیل بخش لاینفك جامعه به شمار می‌آیند.

وی در ادامه افزود: ما در اسرائیل هم‌جنس‌گرای فیلسوف، سرباز، قاضی،‌ كارگر، پزشك و قانون‌گذار داریم و با كمال افتخار می‌گوییم كه آن‌ها اسرائیلی هستند.

اورن همچنین تاكید كرد: طی سالیان گذشته شاهد برگزاری راهپیمایی جهانی هم‌جنس‌گرایان در قدس بوده‌ایم و نیروهای اسرائیلی امنیت آن‌ها را تامین كردند.

پیش‌تر دان سیلور، یكی از اعضای هم‌جنس‌گرای حزب كارگر رژیم صهیونیستی اعلام كرد كه قصد دارد در انتخابات پارلمانی این رژیم به عنوان نامزد حزب كارگر مشاركت كند.

روزنامه معاریو نیز گزارش داد، این نخستین بار است كه یك هم‌جنس‌گرا نامزد انتخابات پارلمانی اسرائیل می‌شود.
طبقه بندی: اخبار بین المللی، 
برچسب ها: بهشت همجنس‌بازان،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما