تبلیغات
پایگاه خبری ایران پرس - آشنایی اجمالی با هواپیمای بدون سرنشین X-47B
پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 خرداد 1391

[ROBOT]

ایران پرس: X-47B، هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین متعلق به نیروی دریایی است. این هواپیما در نهایت قادر به ردگیری طرح پرواز، شناسایی اهداف و سلاح های جنگی است. 

 جایی در مناطق تروریستی پاكستان، هواپیمای بدون سرنشین MQ-9 در گشت زنی پیچیده‌ای در منطقه‌ای كه غیرنظامیان زیادی هم بودند متوجه فعالیت‌های تروریستی شد. اما در این مأموریت، هواپیمای بدون سرنشین برنامه‌ای از قبل نداشت.

اما این هواپیما به جمع آوری اطلاعات در مورد یک هدف بالقوه می‌پردازد. دوربین های مادون قرمز، سنسورهای حرارتی و دیگر ابزارهایی كه بررسی می‌كند آیا هدف در واقع موقعیت جنگی دارد،  برای مثال، آیا او آماده حمله به نظر می رسد. سیستم های کامپیوتری این  هواپیما شی مظنون را در مقیاسی از -1 (غیر نظامی) +1 (مبارز یا تروریسم)را تایید می‌كند. پس از تشخیص اینكه هیچ كودك و یا دیگر شهروندی در مجاورت سلاح و وسیله جنگی نیست. همچنین ارزیابی خسارت و یا آتش سوزی دوباره، یا در صورتی که دشمن مرده است، گشت زنی خود را ادامه میدهد.

 
مترجم: امیر علی‌زاده
 

 

 
طبقه بندی: اخبار بین المللی، 
برچسب ها: X-47B، هواپیمای بدون سرنشین،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما