پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 20 خرداد 1392
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

 

گزارش مشرق، محمد رضا عارف معاون اول دولت خاتمی و از کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شامگاه امروز (دوشنبه) که در جمع هوادارانش در ساختمان والیبال واقع در بلوار کشاورز تهران حضور یافته بود اظهار داشت: امروز همه استان‌های کشور شور و نشاط این مکان را دارد و خدا را شکر می‌کنم که شاهد حضور جوانان و دانشجویان در حماسه 24 خرداد ماه خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه ما به دنبال پیشرفت کشور هستیم، ادامه داد: ما بر این باوریم که اصلاح طلبین با داشتن سعه صدر می‌توانند پیشرفت را در کشور رقم بزنند؛ شاید اکنون عده‌ای از جوانان کشورمان انگیزه‌ای برای حضور در را انتخابات نداشته باشند اما شما جوانان و دانشجویان باید آنان را تشویق به حضور کنید.

معاون اول دولت خاتمی معتقد است رای ندادن و عدم حضور در انتخابات اعتراض نیست بلکه به معنای عقب نشینی جریان اصلاح‌طلب است بنابراین اصلاح طلبان هیچ گاه عقب نشینی نمی‌کنند.

عارف در ادامه سخنان خود ضمن دعوت از هواداران برای حضور در انتخابات تاکید کرد: برای تقویت روابط کشورمان با سایر کشورها، ایجاد یک میلیون شغل، کنترل تورم و گرانی نیاز به حضور شما داریم.

من آمده‌ام تا منزلت شما را تضمین کنم

وی هدف خود را از حضور در انتخابات پیگیری مطالبات مردم عنوان و تصریح کرد: من آمده‌ام تا منزلت شما را تضمین کنم و می‌خواهم صداقت و امانتداری در کشور  حاکم باشد به گونه‌ای که ایران به ایرانی بودن خود افتخار کند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رابطه و همکاری با کشورهای همسایه را از دیگر برنامه‌های خود دانست و اظهار داشت: باید زندگی آبرومندانه و شرافتمندانه را برای ایران رقم بزنیم و حماسه دوم خرداد دیگری خلق کنیم.

اصلاح طلبی یعنی خرد جمعی و سعه صدر و عقلانیت

عارف خطاب به هواداران خود گفت: برای حاکمیت اصلاح طلبی نیاز به حضور شما در پای صندوق‌های رای داریم. چرا که معتقدم اصلاح طلبی یعنی خرد جمعی و سعه صدر و عقلانیت .

مبنای کار سیاسی ام را اخلاق قرار داده ام

وی با تاکید بر اینکه هیچ گاه اخلاق را کنار نگذاشته‌ام، مبنای کار سیاسی خود را اخلاق گرایی برشمرد و گفت: از ابتدای حضورم در انتخابات مبنا را بر اجماع اصلاح طلبان گذاشته ام و برای ایجاد شور و نشاط در میان دانشجویان و جوانان به صحنه آمدم.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یاد آور شد: از همان ابتدا که به عرصه انتخابات وارد شدم تاکید کردم که اگر آقایان هاشمی و خاتمی به صحنه آمدند میدان را ترک خواهم کرد.

به هر اجماعی با محوریت خاتمی تمکین می‌کنم

عارف با تاکید بر اینکه از هر اجماعی که با محوریت آقای خاتمی باشد، تمکین می‌کنم، خاطر نشان کرد: برای من حاکمیت اصلاح طلبی که به عنوان حاکمیت قانون مداری و پیشرفت کشور مطرح است مهم است.

وی ادامه داد: بنده به عهد خود پایبندم و امیدوارم آقای خاتمی تا ساعات آینده نظر خود را اعلام کند تا همه با شور و نشاط بیشتری روز جمعه به پای صندوق‌های رای بیایند.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: انشاالله بتوانیم در روز جمعه همه جوانان، مردان، زنان و غیور ایرانی را پای صندوق‌های رای ببینیم.
طبقه بندی: اخبار انتخابات ،  محمدرضا عارف، 
برچسب ها: اصلاح طلب، خاتمی، محوریت، همایش، ایران پرس،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما