پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 1 تیر 1392

 

به گزارش جهان به نقل از جهادی، الله کرم که عصر چهارشنبه درجلسه در جلسه شورای هماهنگی حزب الله در مسجد ارک تهران سخن می گفت با اشاره به رویداد های روزهای منتهی به انتخابات از جمله تمکین عارف به مرکزیت اصلاح طلبان برای انصراف و رشد قابل توجه روحانی در نظرسنجی‎ها و بسیج جریان اجتماعی اصلاح طلبان پشت سر وی گفت: ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد. بنابراین به او پیغام دادیم تا به نفع قالیباف کنار بکشد.

 


به گفته این حامی سعید جلیلی با انصراف هر کدام دیگر از آقایان ولایتی، رضایی و قالیباف بخشی از سبد رای ایشان به آرای روحانی اضافه می شد و تنها سبد رای جلیلی بود که می توانست به موفقیت گفتمان اصولگرایی کمک کند.

وی همچنین در بخش دیگری از اظهاراتش در تبیین دستاوردهای مثبت و منفی انتخابات۲۴ خرداد، یکی از علل ناکامی اصوالگرایان و پیروزی روحانی را خیانت اصولگرایان به رهبری و عدم توجه به نقش قطب در جریان اصولگرایی عنوان کرد.

به گفته الله کرم نفی تهمت تقلب از دامن نظام وجذب بخشی از نیروهای مخالف به علاوه برگزاری انتخابات کم هزینه با امنیت و آرامش کامل ونیز ناکامی دشمنان انقلاب اسلامی و طراحان پروژه انتخابات به اصطلاح آزاد در کنار رای سدید و محکم به رییس جمهور منتخب در برابر دیگر نامزدها از دستاوردهاب مثبت انتخابات۲۴ خرداد بود.

وی همچنین تاثیرمنفی برجریان مفاومت در داخل و خارج و زمینه سازی برای گسترش فساد وبی بند وباری و ناهنجاری های سیاسی در جامعه را در کنار خیانت جریان اصولگرابه دغدغه های رهبری و همچنین پیروزی میلیمتری و۵۰ درصدی رییس جمهور منتخب را دستاوردهای منفی انتخابات عنوان کرد.

به گفته الله کرم پالس های مقام معظم رهبری در روزهای پیش از انتخابات و به جامعه مبنی برشرکت آحاد مردم حتی کسانیکه به جمهوری اسلامی اعتقاد ندارند اما سرنوشت کشور برایشان مهم است در کنار تاکید ایشان در روز انتخابات مبنی بر حق الناس بودن رای مردم از مهمترین علل موفقیت اعتدال گرایان و اصلاح طلبان در ۲۲ خرداد بود.

وی افزود البته ویژگی های شخصی روحانی همچون معمم بودن و فن بیان در کنار فیلم تبلیغاتی روحانی و شعار من سرهنگ نیستم با چاشنی تعاریف رهبری و خاتمی و هاشمی وفیروزآبادی در عملکرد وی در مذاکرات هسته ای، و نیز حمایت همه جانبه خاتمی و هاشمی در کنار کناره گیری عارف هم نقش مهمی در موفقیت روحانی داشت.

به گفته الله کرم مظلوم نمایی هاشمی و نارضایتی عمیق مردم از احمدی نژاد در کنار خواست دولت مبنی برانتقام گیری از اصولگرایان به دلبل رد صلاحبت مشایی و همچنین اتفاقات مناظرات و پاتک موفق روحانی در مقابل جلیلی و قالیباف و تک او به محسن رضایی، در کنار عدالت رسانه ای صداو سیما نیز از دیگر علل کامیابی جریان اصلاح طلب به شمار میرود.

الله کرم همچنین تاثیر گرانیهای اخیر برجامعه در کنار قدرت طلبی اصولگرایان وخیانت این طیف از نیروهای سیاسی به دغدغه های رهبری همچون عدم پیگری خط قانون گرایی و نیز بی توجهی به مرکزیت وقطب سیاسی وعدم اجماع را در کنار اشتباهات تاکتیکی نامزدهای اصولگرا در مناظرات و تبلیغات همچون طرح موضوع ریگی از سوی جلیلی و نیز عدم درک وی از وضعیت آلماتی ۲ و تخریب جلیلی و اصولگرایان توسط جریان انحرافی و نیز حمله ۲+۱ به جلیلی را ازجمله دلایل شکست وناکامی اصولگرایان دانست.
طبقه بندی: اخبار انتخابات ، 
برچسب ها: الله کرم،
ارسال توسط حسین صالحی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما