پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 3 شهریور 1392

روزنامه جمهوری اسلامی : درحالی كه طی چند روز اخیر اخبار متعددی مبنی بر واگذاری جزیره آشوراده در پناهگاه حیات وحش میانكاله شنیده می‌شود، گفته شده این بار این واگذاری نه با مصوبه دولت كه راساً سازمان محیط زیست به یك شركت فرآورده‌های لبنی برای ایجاد زیرساخت‌های گردشگری انجام شده است. كارشناسان محیط زیست معتقدند این سازمان مالك جایی نیست كه بتواند آن را واگذار كند. آنها معتقدند دولت جدید باید مراقب خرابكاری مدیران سابق در روزهای پایانی مدیریت خود باشند و اجازه خرابكاری غیرقابل جبران را به آنها ندهند.

جزیره آشوراده؛ بندر ترکمن؛ گلستان؛ عکس از علی مجدفر

جزیره آشوراده؛ بندر ترکمن؛ گلستان؛ عکس از علی مجدفر

 
طبقه بندی: اخبار داخلی، 
برچسب ها: iranto.ca،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما