تبلیغات
پایگاه خبری ایران پرس - پافشاری دادستان تهران بر مخالفت با سخنرانی امید کوکبی در کنفرانس فیزیک ایران
پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

به گزارش ایران پرس به نقل ای ایرانتو دادستان تهران پس از مخالفت با مرخصی امید کوکبی برای حضور در کنفرانس ایران و ارائه سخنرانی پیرامون مقاله وی در کنفرانس، در واپسین روزهای قبل از کنفرانس، با اعزام تحت الحفظ وی نیز مخالفت کرده است.

امید کوکبی، دانشمند اتمی، تحصیلات خود را در زمینه فیزیک لیزر در دانشگاه تگزاس آستین آمریکا به انجام رسانده است و به دلیل رد همکاری نظامی – امنیتی در زمینه پروژه‌های امنیتی اتمی از تاریخ ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ بطور پیوسته در بند سیاسی امنیتی زندان اوین به سر می‌برد.

امید کوکبی که ابتدا به اتهام اجتماع و تبانی علیه امنیت کشور بازداشت شده بود، پس از بازجویی‌ها از این اتهام و همچنین اتهام جاسوسی تبرئه شد ولی در ‌‌نهایت به اتهام ارتباط با دولت متخاصم آمریکا به ۱۰ سال حبس تعزیری محکوم گشت. البته پس از بازجویی‌ها و قبل از تشکیل دادگاه، طی سه مرحله مذاکره سعی بر آن شده بود تا با تهدید، وی را در ازای دادگاهی نشدن به همکاری وا دارند که از سوی وی رد شده بود.
طبقه بندی: اخبار داخلی، 
برچسب ها: امید كوكبی،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما