پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 9 شهریور 1392
با بالا گرفتن گمانه‌زنی‌ها درباره قطعی شدن حمله غرب به سرکردگی آمریکا به سوریه، رژیم صهیونیستی که در کمترین فاصله از سوریه قرار دارد، به نگران ترین و منفعل ترین طرف این معادله تبدیل شده است.
به گزارش مشرق به نقل از العالم، رژیم صهیونیستی به سبب داشتن کارخانه ها و تاسیسات نظامی متعدد، بیمناک ترین همسایه سوریه به شمار می رود و از آن جا که می دانند موشک های سوریه تا کجای اراضی اشغالی را می تواند با خاک یکسان کند، در عین بیمناکی از حمله به سوریه، سعی می کنند جلوی انتشار اخبار مربوط به توانمندی های موشکی سوریه را بگیرند.

این در حالی است که با سقوط نخستین موشک به سوریه، این کشور می تواند ده ها هدف در اسرائیل را آماج حملات موشکی خود قرار دهد.

اگر نگاهی مختصر به "سیبل"های احتمالی اسرائیلی داشته باشیم به مواردی حیاتی نظیر کارخانه های پتروشیمی در حیفا، رصدخانه های تجسسی اسرائیل و ده ها هدف دیگر بر می خوریم که همگی در تیررس موشک های سوریه قرار دارند.

در تصاویر زیر، شماری از این اهداف قابل مشاهده است:

- کارخانه های پتروشیمی حیفا و بندر این شهر که در مجاورت دریای مدیترانه قرار گرفته است:

- مراکز حیاتی و حساس در مرزهای حیفا که از میان آن ها می توان به ژنراتور مرکزی برق و همچنین مرکز "شین بت" اشاره کرد که سازمان امنیت داخلی اسرائیل در شمال فلسطین اشغالی است:

- رادارها و پایگاه های تجسسی در نزدیکی حیفا در مناطق بایر:

 طبقه بندی: اخبار بین المللی، 
ارسال توسط حجت الله رضایی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما