پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

یک تولید کننده عمده اسلحه در روسیه می گوید یک سیستم موشکی زمین به هوا را که زمانی قراربود به ایران حمل شود، اوراق کرده است.

به گزارش صدای آمریکا، ولادیسلاومنشچیکوف مدیرشرکت آلماز- آنتی می گوید تجهیزات برای سیستم موشکی پدافند هوایی اس- ۳۰۰ دیگر وجود ندارد. او گفت از آنچه می توانست به کار رود استفاده شده، و قطعات دیگر از بین برده شده است.

قرارداد روسیه با ایران برای موشک های زمین به هوا که حدود ۸۰۰ میلیون دلار ارزش داشت،  در سال ۲۰۱۱ پس از فشارآمریکا و اسرائیل لغو شد، و سازمان ملل متحد تحریم های جدیدی که فروش چنین تسلیحاتی را ممنوع می ساخت علیه تهران تصویب کرد.

روسیه می گوید قصد دارد پیش پرداخت های ایران برای سیستم موشکی اس – ۳۰۰ را پس بدهد. 
طبقه بندی: اخبار بین المللی، 
برچسب ها: اس 300،
ارسال توسط حجت الله رضایی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما