پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 20 مهر 1392
به گزارش مشرق، اولین انتصاب دولت یازدهم که ساعاتی پس از مراسم تحلیف رئیس‌جمهور صورت گرفت، انتصاب محمد نهاوندیان به ریاست دفتر روحانی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری بود.

از آن پس تاکنون 70 روز می‌گذرد و طی این مدت بیش از 581 تغییر در مجموعه دستگاه‌های اجرایی کشور در سطوح مختلف مدیریتی رخ داده است.

در این میان وزارتخانه ها ،بهداشت و درمان با 69 ،نفت با 63 و اقتصاد با 53 تغییر ،بیشترین انتصاب ها را به خود اختصاص داده اند و سه وزارتخانه ای که با سرپرست اداره می شوند کمترین تغییرات را دارند .

همچنین تا امروز تغییری در مدیران و معاونت های وزارت دادگستری در سایت ریاست جمهوری و پورتال آن وزارتخانه منتشر نشده است که وزیر دادگستری در این زمینه هم رکوردار می باشد .

واگذاری پنج سمت به نصرالله جهانگرد در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و انتصاب همزمان خواهرزاده رئیس جمهور به سه منصب مهم و همچنین عبدالخلیل معظم‌زاده در چهار پست در نهاد ریاست جمهوری و یا انتصاب اکبر ترکان به بیش از 6 منصب در داخل نهاد و چند پست دیگر در خارج از نهاد را می توان از شاخص های این روزهای انتصاب در دولت یازدهم نام برد.

فهرست تمام انتصابات دولت یازدهم را در
ویژه نامه مشرق مشاهده نمائید.

لازم به ذکر است با توجه به گستردگی انتصابات و عدم امکان پوشش صد در صدی آنها ممکن است در برخی از وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی برخی انتصابات در جداول موجود نباشد که به بتدریج در حال تکمیل است .طبقه بندی: اخبار داخلی، 
برچسب ها: انتصاب، روحانی، دولت، کلید، بولدوزر، شایسته سالاری،
ارسال توسط امیر محبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما