پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 28 مهر 1392

به گزارش ایران پرس، هنرستان فنی شهید بهشتی کرج، از مدارس نمونه چند سال اخیر این شهرستان، بعد از طی چند سال موفق، اخیرا شاهد تغییراتی در امور مدیریتی خود بود که این تغییرات سبب ایجاد حاشیه های زیادی شده است از کنار گذاشتن معلمان با تجربه تا کتک کاری معاون و معلم در سرکلاس درس!

مدیری که اخیرا بر این مدرسه گمارده شده (به شهادت برخی معلمان و هنرجویان این هنرستان) از ابتدا ساز ناسازگاری را با برخی معاونین و اساتید به بهانه های واهی کوک کرده بود بهانه هایی چون تشویق هنرجویان به حضور در کلاس های خصوصی از سوی برخی معلمان و دیگر بهانه های واهی که عموما سبب خروج این معلمان و معاونین از این هنرستان شده است دبیران و معاونین متعهد و پرتلاشی که در بیش از 4 سال گذشته با دلسوزی منحصر به فردی زمینه های سیر صعودی این مکان آموزشی را فراهم آورده بودند. بطوریکه پیشرفت روز افزون این هنرستان کاملا محسوس بود.

این مدیر با تخریب برخی اساتید و زمینه سازی خروج آنها از این مکان آموزشی، با بکارگیری نیروهای جدیدی که کمتر رنگ و بوی ادب و احترام به خود دیده اند با برخوردهای ناشایست که نارضایتی کادر فنی و هنرجویان این هنرستان را بهمراه داشته است سبب لکه دار شدن هویت این هنرستان نمونه شده است.رفتار هایی چون کلاهبردار خواندن اساتید قبلی در جمع دانش آموزان و اولیاء آنها، محصور کردن هنرجویان در فضای 300متری در حیاط بیش از 3000 هزار متری مدرسه و ممانعت از تردد هنرجویان به خارج از محدوده معین شده توسط مدیر، تبلیغات شدید در بین دانش آموزان به حضور در کلاس های کنکور با هزینه 900 هزار تومانی با وعده گرفتن نمره و...( در حالی که قبلا برخی از معلمان به این امر متهم بودند) و اخیرا هم که در یکی از کلاس های درس کار به کتک کاری بین معلم و معاون مدرسه در حضور دانش آموزان کشیده شده است.

قضیه از این قرار است که در میان کلاس درس معاون وارد شده و شروع به داد و بیداد کردن بر سر دانش آموزان به بهانه همراه داشتن جسم غیرمجاز از سوی یکی از دانش آموزان می نماید که بعد از بکار بردن الفاظ نامربوط مورد اعتراض معلم قرار می گیرد در همین حال معاون یقه معلم را گرفته و کشان کشان به بیرون برده و سپس با یکدیگر کتک کاری می نمایند.

حال ا در این برهه از زمان چگونگی این رفتار ها قابل تامل بوده واینکه  مسئولین آموزش و پرورش چگونه این مدیر را گزینش و بر رفتار آن نظارت دارند جای بسی تامل دارد.

 
طبقه بندی: اخبار داخلی، 
برچسب ها: هنرستان فنی شهید بهشتی کرج،
ارسال توسط لیلا كرامت
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما