پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 بهمن 1392
واقعیت آن است که مدت 3 سالی هست کاربر سایت پر بازدیدی به نام ن.ن سایت  هستم که مربوط به مسایل بارداری و بچه داری است اما در آن  همه چیز خواهید دید از بحث های خیلی داغ خیانت  و آزار و اذیت های مادر شوهر که خوراک هر روزه کاربران هست تا تاپیک های فروش وسایل دست دوم که بازار آن از حمعه بازار همشهری نیز گرم تر است .
از آنجا که در این  سایت به همه چیز به جز محور اصلی سایت  که بارداری و بچه داری هست بیشتر پرداخته میشود  محل جالبی شده است برای افراد سودجو و فرصت طلب.
قضیه از این قرار است که کاربری که دو سال پیش به اسم فروش وسایل آرایشی کلاه میلیونی بر سر کاربرها گذاشته بود و از هیچ مرجعی حتی خود مدیر سایت پیگیری نشده بود بعد از 2سال بستر جدیدی برای کلاهبرداری خود  در سایت دیده و این بار به اسم خرید پوشاک از سایت های ترکیه و ارسال آن به تهران  تحت عنوان شرکت گلوبال تراول اقدام به کلاهبرداری 20 میلیونی از کاربرها میکند . فرد مذکور که آقای  ه.ش باشد با وعیده وعید دادن  به کاربران  که اجناسشان  را خریداری کرده و ارسال مینماید  با  خرید وقت اقدام به این کلاهبرداری کرد و با دادن یک ادرس  ناموجود در استانبول ترکیه و خط تلفنی که معلوم نشد از آن چه کسی بود که بعد ها نیز خاموش شد  قصد داشت جلب اعتماد کند تا پول بیشتری را برباید .
از انجا که  قصد کمک به دوستان مال باخته رو داشتم .. طی سفری کاری که به استانبول داشتم هیچ ادرسی از ایشان تحت عنوان شرکت  گلوبال تراول نیافتم ... از این رو با ایجاد تاپیکی از مدیر سایت آقای پ.ز درخواست کردم در خصوص اینکه چرا در این سایت این اتفاقات میافتد و چرا سایت امنیت ندارد و اینکه ایشان چه کمکی به مال باخته ها  در راستای شکایتی که مال باختگان در پلیس فتا کرده اند انچام داده اند توضیج دهند ...اما بیشتر از یکماه ایشان حتی حاضر به آمدن به تاپیک مذکور و جواب دادن نشدند .
تا اینکه بنده متوجه مطالب جالبی شدم و اینکه مدیر سایت به کاربرانی که خرید و فروش اینترنتی از سایت های خارجی دارند پیشنهاد  داده بودند شمار حساب ایشان به خریداران داده شود و  ایشان در سود با آنها شریک شوند .
طی مطلبی این موضوع رو  علنی کردم و جواب ایشان این بود که : مگه تو فضولی که تو این مسایل فضولی میکنی ؟ و اینکه هر چند ن.ن سایت متعلق به یک موسسه فرهنگی (حصوصی است) و لی میتواند  در بخش تجاری انحصاری عمل کند
حال با توجه به اینکه  بنده ی فضول  پیگر این هستم و دیدم که امروزه بیشتر خریدهایی که در سایت ها میشود با ارم نماد اعتماد الکترونیکی انجام میشود چه کسی میخواهد جوابگوی کلاهبرداری ها باشد؟ مدیری که خود را از این مسایل امنیتی  خلاص کرده و پاسخگو نیست  و در جواب اعتراض  بنده  با لفظ مگر فضولی جواب من را میدهد و در آخر نیز  من را قطع دسترسی مینماید تا دیگر نتوانم در سایت ایشان بروم  ؟ یا پلیس فتا؟

 در راستای نا امنی این سایت چندی پیش اتفاقی افتاد که بیشتر کاربران را شوکه کرد ... به مدت 24 سایت کاربری های  افراد دچار مشکل شد و هر کاربری با چند کاربری دیگر  وارد میشد و به پنل اصلی اعضا و تمام پیغامهای خصوصی هم  دسترسی پیدا میکردند .که معمولا در این  پیغامها ادرس ها و شماره های تماس کاربران  رد و بدل میشود که امنیت کاربر را به خطر میندازد  .  عصر مهان روز بالغ بر 100 تا تاپیک زده شد و کاربرها از هم به خاطر اینکه وارد کاربری هم شده و پیامهای همدیگر رو خوانده بودند حلال بودی میگرفتند.


سوال من اینجاست :1. امنیت یک سایت دست چه کسی هست؟
2. آیا مدیر یک سایت میتواند در قبال انتقاد از اینکه چرا سایتش امنیت ندارد به کاربر بی احترامی کرده و او را فضول قلمداد کرده و قطع دسترسی کند؟؟؟ پس آزادی بیان و حق کاربر چه میشود ؟
3. آیا سایت های بزرگی مثل این سایت اجازه فروش  به کاربرها را در هر زمینه ایی دارند؟
4. حریم خصوصی افراد چه معنی میدهد وقتی به راحتی با یک اشکال در سایت میتوانند وارد کاربری یکدیگر شوند ؟
البته باید عرض کنم متاسفانه جرایم دیگری از جمله اهانت به مقدسات و سران مملکتی و ترویج ادیان دیگر و حتی دین گریزی و پخش عکس های خانوادگی و همچنین عکسهای مستهجن و توهین به فرهنگ و قومیت های مختلف از دیگر مواردی هست که به وفور در تبادل نظرهای این سایت دیده میشود .
بنده ضمن همکاری و گزارش تخلفات به پلیس فتا خواستار دقت عمل بیشتر کاربران از سایت های اینترنتی هستم .


ارسال توسط لیلی كوكبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما