پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392

با یک یادآوری شروع می کنم:

اگر خاطر مبارک دوستان باشد چندی نه چندان دورتر در یک برنامه زنده تلویزیونی خانم مجری از مهمان فرنگی و غیر مسلمان خود درباره مردان ایرانی می پرسد و آیااینکه مردان ایرانی را دوست دارد یا خیر؟ که با جواب دندان شکن مهمان مواجه می شود که من فقط شوی خود را دوست دارم. خوب این فقط یک نقل به مضمون برای یاداوری بود.

باز این صحنه را دیشب در برنامه زنده دیگر تلویزیون یعنی ورزش از نگاه دو شاهد بودیم :

دراین برنامه که به بهانه  خداحافظی ولاسکو مربی زحمت کش والیبال ایران و با حضور همسرش اجرا می شد مجری البته این بار از نوع مردش از مترجم می خواهد تا از همسر ایشان بپرسد که آیا ولاسکو در خانه هم مانند میدان مسابقه مقتدر و ... است یا خیر(نقل به مضمون) که این بار نیز این بانوی آرژانتینی با بیان اینکه « این موضوع یک مسئله شخصی و بصورت رازی در بین زن و شوهر است » درس خوبی هم به مجری و هم به جامعه ما داد.جامعه ای که در دین و شریعتش پر از این مسائل و آموزه های مهم از این دست است اما ما باید هر از چندگاهی این موضوع را از دیگران یاد بگیرم.

داشتن حجاب در گفتار از ضروریات هر فرد در جامعه ماست خوشحالم از اینکه ولاسکو علاوه بر متحول ساختن والیبال ما همسرش نیز یه نکته مهم زندگی مشترک را به ما آموخت این یعنی یک حضور کاملا موثر.

یه موضوع دیگر اینکه من که مطلع نیستم ولی اگر شما می دانید به ما بگویید آیا برای انتخاب مجریان صدا و سیما چارچوب و ضابطه ای وجود ندارد و یا اینکه آنها در چه چارچوب اخلاقی حرف بزنند تا مکارم اخلاقی ما زیر سوال نرود؟
طبقه بندی: یادداشت، 
برچسب ها: ولاسکو و همسرش، ولاسکو، زندگی مشترک، حرف زدن مجریان سیما، گاف مجریان سیما، آموزه های دینی،
ارسال توسط گل محمدی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما