پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 اسفند 1392

همه چیز از اکران برترین های جشنواره فیلم فجر در حوزه هنری شروع شد ابتکاری خوب برای نمایش این فیلم ها برای کارشناسان و مسئولین فرهنگی و همچنین برای افرادی چون ما که محیط های سینماهای سطح شهر برای مان آزار دهنده و غیر قابل استفاده است پس اول کاری یه مچکریم برای حوزه هنری.

صف طولانی ورود و استقبال کم نظیر  دعوت شدگان نشان از درست بودن صحبت هایی بود که از قبل پیرامون این فیلم وجود داشت و این استقبال هرچند روند نمایش فیلم را با تاخیر همراه کرده بود اما بعد از پایان فیلم با خود گفتم ای کاش آنقدر صبر می کردند تا همه کسانی هم که در راه بودند می رسیدند و از دیدن تمامی دقایق این اثر هنری بی نصیب نمی ماندند.

نقد و بررسی بر شمردن نقاط ضعف و قوت این اثر نه کار امثال بنده است و در مجال این گفتار کوتاه، اما نیت این نوشتار یک خدا قوت به عوامل و دست اندر کاران این شاهکار و یک خدا را شکر از ناشناخته هایی که برای ما رو شد ناشناخته هایی چون شهید وصالی و ستاره هایی که تا کنون چندان از ایشان نشنیده بودیم.

خلاصه مطلب اینکه در این عرصه وانفسا که تقدیر از فتنه گران و ضدانقلاب ها شده کار اساسی یه عده، یک مچکریم برای «حاتمی کیا» که شده سردار عرصه جنگ نرم و یکی یکی ستاره های بی فروغ  این دیار را به عرصه زندگی اجتماعی ما وارد می نماید.

فیلم «چ» بیش از آنکه نمایشی از سردار بزرگ سپاه اسلام شهید دکتر چمران باشد نمایشی از غیرت و غیور مردانی است که اگر حتی حاتمی کیا و امثال او هم فرصت کم بیاورند برای معرفی آنها ، ولی هیچگاه دست از مبارزه نمی کشند و نشستن و نگریستن برای آنها به مثابه لباس زنانه برتن کردن است.

شادی ارواح طیبه شهدا صلوات.
برچسب ها: حاتمی کیا، چ، چمران، حوزه هنری، شهید چمران، شهید وصالی، شهدا،
ارسال توسط گل محمدی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما