پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4
 تا کنون حدود 40 مرکز درمان سرطان پستان در تهران وجود دارد که با توجه به رشد 25 درصدی از آمار کل زنان ایرانی این مراکز باید در تمامی بیمارستان ها و درمانگاه های سراسر کشور راه اندازی شود.   رضا ضراب بلافاصله پس از بازداشت گفت که بابک زنجانی سرمایه داری که طی سالهای اخیر مطرح شده است، رئیس اوست  مجله جهانی مُد FSHN برای رسمیت دادن به «مدلینگ و فشن» در ایران برای اولین بار بخش ویژه خود را به عکس‌ مُدل‌هایی از داخل ایران اختصاص داده است.   دیگر نمی خواهم فرصت‌ها را از دست بدهم. من هر چند عاشق ایرانم ولی می‌خواهم اینجا {آمریکا} بمانم
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است

اسلایدر 1 اسلایدر 2
 الله کرم:‎ ما در روز چهار شنبه به این نتیجه رسیدیم که تنها با انصراف جلیلی ممکن است جریان اصولگرایی بتواند در انتخابات به موفقیت برسد.   کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: به هر اجماعی با محوریت آقای خاتمی تمکین می‌کنم و با عهد خود پایبندم که امیدوارم آقای خاتمی تا ساعاتی دیگر نظر خود را اعلام کند.

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 4 مرداد 1393

جناب آقای دکتر فانی

وزیر محترم آموزش و پرورش  جمهوری اسلامی ایران

   با سلام و احترام به استحضار می رساند ما هنرآموزان هنرستان فنی شهید بهشتی کرج در تمامی رشته ها اعتراض خود را نسبت به عملکرد یکساله مدیر و عوامل اجرایی اعلام داشته و بطور اکید خواهان برکناری و بررسی کامل در روند کار هنرستان و جایگزینی مدیری شایسته هستیم که لایق این کار بوده و با تصمیمات کور کورانه و بدون حساب و کتاب خود شان معلم و نظم و تدریس را تنزل نداده  و روند آموزشی را به چالش نکشد. نکات زیر از سمت مسئولین محترم قابل بررسی است:


 

1-    آقای طریقی مدیر فعلی بدو ورود به هنرستان به سرکوب کامل عوامل اجرایی و برخی از معلمان دوره قبل بصورت کاملا خصمانه نموده اند که این مسائل بدور از انصاف و قوانین حاکم بر آموزش و پرورش است.

2-    ایشان در نخستین روزهای کاری خود با بیان اینکه من با همه فرق دارم همه ی عوامل اداره زیر نظر خودم هستند، هیچ کس نمی تواند جلوی حرکت مرا بگیرد، من اخراج می کنم ، من فلان می کنم من حامی دارم ، برادرم با فانی (وزیر محترم آموزش و پرورش) دوست است اینجا همه از رانت استفاده می کردند،همه نالایقند، من دیر آمدم، من جلوی هرج و مرج را می گیرم ، من معلمان را به صف می کنم و... زحمات چندین ساله و روابط دوستانه حاکم بر مدرسه و روند رشد و رو به جلو هنرستان را به کلی از بین برده است بطوری که با نارضایتی کامل تمامی معلمان و حتی اولیاء دانش آموزان مواجه شده است.

3-    ایشان به قدری شان و مرتبه دبیران را به چالش کشید که معاونین ایشان در چندین مرحله سرکلاس درس بسیار بی ادبانه وارد شده و حتی با برخی از دبیران درگیری فیزیکی ایجاد نموده اند البته که دانش آموزان شاهد این مسئله بوده اند.

4-    اگر قبلا رانتی انجام شده است پس این همه پیامک هایی که خود ایشان به معلمان مدرسه و مدارس دیگر مبنی بر اینکه برای خرید طلا و سکه و... به مغازه ایشان مراجعه شود چه معنی و مفهومی دارد .

5-    مسئله مهم دیگر اخراج بدون مقدمه و ارزیابی برخی معاونین و معلمان و اساتید بوده است این امر سبب شد در سال تحصیلی که گذشت دچار یک بحران اساسی در برخی درس ها و کلاس ها شود که تبعات آن قابل بررسی است .

6-    چرا باید سرپرست های بخش که مامورند تا کارگاه مربوط به خودشان را سرپرستی کنند به نظامت بپردازند پس وظیفه معاونین چیست؟

7-    ایشان برای تحکیم ریاست خود در روزهای آخر سال تحصیلی باز هم چند نفر از اساتید را در اختیار اداره قرار دادند تا نیروی مورد نظر خود را وارد هنرستان نماید.

8-    اگر هدف آقای طریقی جلوگیری از تضیع حق شاگرد و اجرای هرچه بهتر اهداف آموزشی بوده است چرا دوماه اول سال با تبلیغات شدید برای تشکیل کلاس کنکور و در نتیجه به کمک برخی معلمان با وعده نمره دادن برای هر جلسه اقدام به جذب شاگرد به هر طریق ممکن می کردند.

9-    آیا صحیح است که مدیر به همراه معاونین آخر هر هفته یکی از معلمان بی دفاع را مجبور کند تا به آنها سور دهد و به نحوی میزبان آنها شود تا شرایط را برای تفریح و خوشگذرانی خود و عوامل خود فراهم کند. حتی در یک مورد آن قدر سوء استفاده شد که منجر به درگیری معلم مربوطه با ایشان شد.

10-اتفاق جالب این سال تحصیلی این بود که برای روز معلم کلیه دبیران را به تالاری در جاده شمال دعوت نمودند و بعد از صرف ناهار مدیر نتوانست بر میل درونی اش غلبه و درخواست قلیان کردو بعد از آن اکثر دبیران به تاسی از ایشان مشغول قلیان کشیدن شدند و یک فضای بد و مشمئز کننده را ایجاد نمودند که سبب اعتراض دبیران متعهد حاضر در جمع شد و شان مدرسه و معلم در یک فضای عمومی زیر سوال رفت.

   امید است مسئولین محترم موارد ذکر شده را با حساسیت بالا بررسی نموده تا انگیزه های از بین رفته دبیران هنرستان شهید بهشتی کرج در تدریس و تعلیم و تربیت همچون سابق احیاء گردد.

   در خاتمه  عرض می گردد بدلیل حساسیت بالای دبیران و اینکه به قول آقای طریقی همه مسئولین آموزش و پرورش از او حرف شنوی دارنداز نوشتن اسم و امضاء خودداری می نماییم و چون این یک بحث عمومی است در صورت نیاز با فراخوانی از سوی مسئولین و تشکیل جلسه می شود به این مسئله رسیدگی کرد.

 

                                                                                      ومن الله التوفیق
طبقه بندی: یادداشت، 
برچسب ها: دکتر فانی، هنرستان شهید بهشتی کرج، شهید بهشتی کرج، هنرستان شهید بهشتی، شهید بهشتی، هنرستان بهشتی کرج، کرج،
ارسال توسط گل محمدی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 
پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما