تبلیغات
پایگاه خبری ایران پرس - میلانی و بازیگران «تسویه‌حساب» 24 خرداد به چین می‌روند
پایگاه خبری ایران پرس
اخبار روز و تحلیل خبری
مهمترین اخبار
اسلایدر 1 اسلایدر 4 اسلایدر 4 اسلایدر 4
 استان در رابطه با فردی هست به نام اولیویا پاپ که زندگی خود را به محافظت از نخبگان اختصاص داده است ر رابطه با فردی هست به نام اولیویا پاپ که زندگی خود را به محافظت از نخبگان اختصاص داده است و در این کار کوتاهی نمی کند. اولیویا مدیر ارتباطات سابق رئیس جمهور در کاخ سفید هست و ب   نام اولیویا پاپ که زندگی خود را به محافظت از ن   نام اولیویا پاپ که زندگی خود را به محافظت از ن   نام اولیویا پاپ که زندگی خود را به محافظت از ن

نقد فیلم
اسلایدر 1 اسلایدر 2 اسلایدر 3 اسلایدر 4 اسلایدر 4 اسلایدر 4
نقد فیلم مأمور شماره ۴۷
 نقد فیلم کارآگاه واقعینقد و بررسی فیلم  (چپ دست) نقد و بررسی فصل نهم سریال 24 نقد انیمیشن درون
 نقد و بررسی فیلم محمد (ص)
مردمى كردن اقتصاد، جزو الزامات اقتصاد مقاومتى است


Image

تهمینه میلانی» به همراه تهیه‌‌كننده و چهار بازیگر زن فیلم «تسویه حساب» برای شركت در جشنواره فیلم شانگهای راهی چین می‌شود

فیلم سینمایی «تسویه حساب» ساخته تهمینه میلانی كه در اكران نوروزی امسال به نمایش عمومی در آمد، در بخش مسابقه سیزدهمین جشنواره فیلم شانگهای شركت خواهد كرد.
براساس این گزارش، میلانی،محمد نیك‌بین، مهناز افشار، لادن مستوفی، بهاره افشاری و السا فیروزآذر برای حضور در این جشنواره 24 خرداد ماه راهی چین می‌شوند.
به گزارش ایران پرس، نخستین نمایش «تسویه حساب» در جشنواره شانگهای بیست‌و‌ششم خرداد خواهد بود.
این فیلم آخرین ساخته تهمینه میلانی است كه پس از سه سال توقیف در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر به نمایش درآمد و در دو بخش بازیگری و فیلمبرداری نامزد دریافت جایزه شد و در اكران نوروز 89 روی پرده سینماها رفت.
تهمینه میلانی «تسویه حساب» را سال 83 كارگردانی كرده است و در این فیلم مهناز افشار، لادن مستوفی، السا فیروز‌آذر، بهاره افشاری، اكبر عبدی، سیاوش تهمورث و حامد بهداد به ایفای نقش پرداختند.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تسویه حساب» نقدی اجتماعی است در مورد آسیب‌های اجتماعی، به ویژه در میان زنان و علل بزهكاری آنها.
طبقه بندی: حاشیه سینمای ایران، 
ارسال توسط ریحانه رجبی
آخرین مطالب
انتخاب سردبیر
برای دیدن روی تصویر آن كلیك كنید
 

 

پر بیننده‌ترین
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
تابلوی دوستان
پایگاه خبری ایران پرس دکتر حسن عباسی

محک :: موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان - جستجوگر خبری شنیدی

 ملکه حجاب

زمزمه های ظهور متقم

لوگوی ما